Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Polecam gorąco. Szczególny plus ...."przypominajka" o terminie wizyty (dla mnie super!) Przede wszystkim wszystko w jednym miejscu...od solarium po pielęgnację twarzy, dłoni, stóp jak i całego ciała. Podejście do klienta, atmosfera.... Super!
~ Karolina K
Chodzę już od 4 lat i zawsze każdemu polecam. Fantastyczna atmosfera i podejście do klienta. Dziewczyny ciągle się doszkalają i dysponują ogromną wiedzą. Świetna obsługa, jestem zadowolona po każdej wizycie! Rekomenduję z całego serca❤️
~ Nina
Pełen profesjonalizm, czyste pomieszczenia, wspaniałe zabiegi, zawsze pełne poświęcenie przy robieniu makijażu. Nigdy nie zawiodłam się na tym salonie kosmetycznym, a malowałam się kilka razy. Wiele wspaniałych pomysłów na paznokcie. Jeśli ktoś szuka bardzo dobrej kosmetyczki i się zastanawia czy ten salon to dobry wybór to odpowiem TAK! Panie słuchają i świetnie potrafią doradzić. Często uczestniczą w różnych szkoleniach. Ceny są przystępne, a zakres usług naprawdę duży. Z całego serca polecam.
~ Paulina K